• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Dni profilaktyki

Zespół Szkół w Rychlikach informuje, że w naszej szkole trwają Dni Profilaktyki, które zostały zapoczątkowane Dniem Życzliwości 21 listopada 2007 r. Dnia 22 listopada na holu głównym szkoły obyły się dwa spektakle zaprzyjaźnionego teatru im. M. Kotańskiego z Krakowa. Uczniowie Szkoły Podstawowej z Rychlik i Szkoły Podstawowej z Jelonek obejrzeli spektakl pod tytułem "Shrek, tajemnica osła", natomiast gimnazjaliści i klasy szóste uczestniczyły w seminarium warsztatowym z udziałem funkcjonariusza Policji i psychologa z Krakowa. W prezencie otrzymaliśmy dwa odtwarzacze CD. W dniu 23 listopada w ramach programu "Szkoła bez narkotyków", gimnazjum odwiedzili funkcjonariusze Policji z KP z Pasłęka i PLSG z Elbląga wraz z psem Frejem, który "sprawdzał" plecaki naszych uczniów na obecność środków odurzających.

Cała akcja odbywała się pod czujnym okiem przedstawicieli klas. Na najbliższy okres: od 12 do 19 grudnia zaplanowane są warsztaty z uczniami klas gimnazjalnych z zakresu profilaktyki uzależnień, które poprowadzą pracownicy Ośrodka Profilaktyczno-Rehabilitacyjnego Stowarzyszenia KARAN z Elbląga. W warsztatach o podobnej tematyce wezmą także udział rady pedagogiczne Zespołu Szkół w Rychlikach i Szkoły Podstawowej w Jelonkach.

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek