• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Firma Westchester wystawia na sprzedaż nieruchomość na terenie miejscowości Jelonki gm. Rychliki.

Ogłoszenie Jelonki
Ogłoszenie na dzierżawę

Gabriel (9) lat i Jonasz (5) lat – dwaj bracia z Rychlik potrzebują naszej pomocy. Gabriel ma zdiagnozowany autyzm, Jonasz ma stwierdzoną afazję rozwojową, wykazuje też wiele cech autystycznych. Muszą uczyć się rzeczy, które dla zdrowych osób są naturalne. Dlatego w imieniu rodziców chłopców prosimy Państwa o pomoc w zapewnieniu finansowania ich rocznej terapii.
Gabryś wymaga wsparcia logopedycznego, psychologicznego, pedagogicznego, integracji sensorycznej oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Przyjmuje również leki. Jonaszek wymaga pracy logopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej, integracji sensorycznej i terapii ręki, która ma bardzo duży wpływ na rozwój mowy u dzieci.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych
do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
XVI Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości
1918-2018. Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy. W 2018 roku jednym z organizatorów jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Szanowni Państwo,
Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).  
JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie. Do wypełnienia tego obowiązku potrzebne jest m.in. założenie Profilu Zaufanego.

logo krusKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje w tym roku osiem 21-dniowych turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci urodzonych w latach 2002 ~ 2010 rokiem, których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników z mocy ustawy lub na wniosek W pełnym zakresie (w tym przypadku ubezpieczenie powinno trwać przynajmniej rok).
Pobierz informację

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek