• n_1.jpg
  • n_2.jpg
  • n_3.jpg
  • n_4.jpg
  • n_5.jpg
  • n_6.jpg
  • n_7.jpg
  • n_8.jpg

Kierownik GOPS ogłasza nabór na wolne stanowisko pracownik socjalny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rychlikach. Poniżej ogłoszenie o naborze w formie elektronicznej. Dokumenty aplikacyjne można złożyć do 19 grudnia 2018 r. do godz. 15.00.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Fundusze Europejskie na rozwój MŚP – pożyczki i refundacja kosztów szkoleń”. Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia unijnego na rozwój firm. Podczas spotkania zostaną przedstawione warunki udzielania pożyczek z nowej perspektywy finansowej (2014-2020) oraz refundacji szkoleń dla pracowników oraz właścicieli MŚP.

Program spotkania
Formularz zgłoszeniowy

Firma Westchester wystawia na sprzedaż nieruchomość na terenie miejscowości Jelonki gm. Rychliki.

Ogłoszenie Jelonki
Ogłoszenie na dzierżawę

Gabriel (9) lat i Jonasz (5) lat – dwaj bracia z Rychlik potrzebują naszej pomocy. Gabriel ma zdiagnozowany autyzm, Jonasz ma stwierdzoną afazję rozwojową, wykazuje też wiele cech autystycznych. Muszą uczyć się rzeczy, które dla zdrowych osób są naturalne. Dlatego w imieniu rodziców chłopców prosimy Państwa o pomoc w zapewnieniu finansowania ich rocznej terapii.
Gabryś wymaga wsparcia logopedycznego, psychologicznego, pedagogicznego, integracji sensorycznej oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Przyjmuje również leki. Jonaszek wymaga pracy logopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej, integracji sensorycznej i terapii ręki, która ma bardzo duży wpływ na rozwój mowy u dzieci.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych
do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
XVI Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości
1918-2018. Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy. W 2018 roku jednym z organizatorów jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

URZĄD GMINY W RYCHLIKACH
Rychliki 86
14-411 Rychliki
NIP: 578-00-08-668
Regon: 000540995
tel: 55 248 8155, 55 248 8150
fax: 55 248 8145
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIP: http://rychliki-ug.bip-wm.pl
www: www.rychliki.pl

obrazek